Forte Sound

To content | To menu | To search

Home › Kilka słów o mieszkaniach na południu Pragi

Kilka słów o mieszkaniach na południu Pragi

Dogodna lokalizacja apartamentu jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowe inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest bardzo różnorodna. Oczywiście im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Obecnie jednak stolica jest idealnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość miejsc zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której często mówiło się źle. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. Jednak przez lata upowszechniane plotki nie są już aktualne. Aktualnie świeże mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają też konkurencyjne ceny mieszkań, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnóstwo szkół i przedszkoli.

Dodatkowo jest tutaj mnóstwozakładów usługowych.

Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Zobacz:
Projektowanie wnętrz Tychy
Podzespoły samochodowe
Tych produktów nie powinieneś unikać na żadnej diecie
Pensjonat w Polanica Zdrój
Sklep z kawą reduta