Forte Sound

To content | To menu | To search

Home › Tych produktów nie powinieneś unikać na żadnej diecie

Tych produktów nie powinieneś unikać na żadnej diecie

Tracenie wagi, czyli redukcja masy ciała, na ogół skupia się na wykorzystywaniu drastycznych planów żywieniowych. Większość z nich zawiera w sobie skrupulatnie rozpisany jadłospis. Nie wspomina jednak o dwóch znaczących produktach - wodzie i błonniku.

Woda, jako źródło życia, potrzebna jest nam do prawidłowego funkcjonowania. Z lekcji anatomii człowieka każdy najprawdopodobniej pamięta, że człowiek składa się z wody w powyżej 70%.

Odwodnienie organizmu ludzkiego ma prawo przyczynić się do licznych problemów zdrowotnych a uczucie pragnienia to tylko jeden z wielu objawów, który ma prawo świadczyć o takim stanie rzeczy.

Postać nie prowadząca nasilonego (jeżeli gra toczy się o aktywność) trybu życia ma spożywać na dzień od 1,5 do nawet 2 litrów wody na dzień. Ci, jacy trenują o wiele więcej. W żadnej diecie nie należy ograniczać spożycia płynów. Wręcz przeciwnie - im więcej, tym porządniej. Też błonnik jest nam potrzebny do życia. Wolno go odnaleźć w naturalnych produktach i w suplementach diety.

Jest to substancja, której organizm nie wchłania, jednak równocześnie to naturalnie ona odpowiada za regulację procesów trawiennych. Zażycie należytej ilości błonnika na dobę warunkuje cykliczność wypróżnień, niwelację uczucia pełności, gazów oraz krępujących wzdęć. Badacze dowiedli również, że brak błonnika może posiadać wpływ na powstawanie żylaków odbytniczych! Jakim sposobem widać bez względu od stosowanej diety, lub to redukcyjnej czy oczyszczającej, w każdej z nich ma znaleźć się woda i omawiany już dobrotliwy błonnik..


Strona www: ranking tabletek odchudzających

<< Poprzedni
Następny >>