Największe muzyczne wydarzenia w 2022! Poznaj koncertowy rozkład jazdy!

Przez pewien czas nasze tradycyjne i uwielbiane formy rozrywki były bardzo ograniczane. Powoli jednak wszystko zdaje się wracać do normy. W 2022 roku po dwóch latach przerwy muzyczni artyści powracają na wielkie sceny. Ponownie organizowane będą koncerty plenerowe, na stadionach oraz odbędą się uwielbiane festiwale muzyczne. Reaktywowany zostanie między innymi Open'er, Sunrise, czy też Orange Warsaw Festival. Nie zabraknie wielkich, światowych gwiazd i doskonałych widowisk. Czego zatem możemy się spodziewać?

Na tych koncertach będziemy śpiewać najgłośniej: czyli, kto wystąpi w Polsce w 2022?

Jedno jest pewne, rok 2022 będzie upływa w rytm doskonałych muzycznych brzmień. Z desek polskich scen usłyszymy legendarne zespoły i wyjątkowych artystów z całego świata. O to lista wartych uwagi koncertów, które czekają nas już w tym roku:

Enrique Iglesias 16.02 i 03.08 – hiszpański piosenkarz już w krótce wystąpi w Łodzi, by ponownie zafundować muzyczną ucztę latem w tym samym miejscu.

Shawn Mandes 24 i 25.03 – zagra dwa koncerty w Krakowie i to jeden po drugim!

One Republic 09.05 – wiosną będzie gościł na warszawskim torwarze.

Celine Dion 18 i 19.06 – w końcu dojdą do skutku przekładne i wyczekiwane występy kanadyjskiej piosenkarki Celine. Zgra ona w Łodzi i w Krakowie.

Guns N' Roses 20.06 – nie lada gratka szykuje się dla fanów hard rocka. Legendarna amerykańska formacja muzyczna zagra na Stadionie Narodowym.

Kings Of Leon 21.06 – pozostając nadal wśród mocnych brzmień zapowiadamy koncert we Wrocławiu kolejnego, amerykańskiego zespołu o rockowym charakterze.

Alicia Keys 26.06 – popularna, amerykańska wokalistka będzie występować już w czerwcu w Krakowie.

Iron Maiden 24.07 – ten angielski zespół heavymetalowy swój występ zafunduje fanom już latem w samej stolicy.

Sting 30.07 – uwielbiany brytyjski artysta zawita do nas już w lipcu, gdzie wystąpi na Stadionie Narodowym.

Andrea Bocelli 19.08 – włoski śpiewak pokaz swoich muzycznych możliwości zaprezentuje w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Ed Sheeran 25 i 26.08 – topowy brytyjski piosenkarz dwukrotnie wystąpi na Stadionie Narodowym.

Największe doroczne imprezy letnie nad Balatonem